gammo

kitchen & more

Zákaznický servis: +420-728-648-916
Otváracia doba: 08:00-16:00 (Po-Pia)

5 tajomstiev kuchynského robota ANKARSRUM

2022. 01. 19.

5 tajomstiev kuchynského robota ANKARSRUM

Profesionálny kuchynský robot je dnes už takmer nepostrádateľným prvkom v domácnosti dámy či pána, ktorí radi pečie a varí. Okrem miesenia a šľahania však možno superschopnosti švédskeho kuchynského robota ANKARSRUM ďalej rozširovať.

V tomto videu sme si predstavili základný balík a teraz sa môžete dozvedieť o jeho extra častiach a ďalších malých tajomstvách, pomocou ktorých môžete už aj tak bohatý základný balík ešte viac vylepšiť.

 

DeLuxe balíček

Ak radi dostanete za svoje peniaze viac, tak sme pre vás vymysleli DeLuxe balíček. Najobľúbenejšie príslušenstvo kuchynského robota ANKARSRUM Assistent je dostupné aj v balení, za výhodnejšiu cenu, ako keby ste si ho kúpili samostatne. Obsah balenia je mimoriadne bohatý, keďže ak si vyberiete, posielame cca 8 druhov nástavcov vrátane mlynčeka na mäso, citrusovača alebo najnovejšie mixér. Tento skvelý výber navyše obsahuje aj lisovaciu hlavu na torty. Pre presný obsah balenia kliknite sem!

Go green balíček

Tento výber odporúčame najmä majiteľom ANKARSRUM, ktorí dbajú na svoje zdravie, pretože citrusovač poskytuje ranný nápoj, dopoludnejsiu energiu mixér a krájač zeleniny pripravuje základy nebeských šalátov na obed.

Výrobník müsli

Pripravte si výživné, zdravé raňajky bohaté na stopové prvky a vlákninu, ktoré bez problémov naštartujú váš deň. S týmto doplnkom si doma jednoducho vyrobíte müsli z pšeničných, ovsených, ražných či ryžových zŕn.

Obľúbené cestoviny fanatikov

Keď máte cesto vymiesené, rozvaľkajte ho! Je dôležité, aby ste základy lasagní, špagiet alebo iných cestovinových pochúťok miesili pomocou kuchynského robota a s inteligentnými doplnkami ANKA získajú svoju konečnú podobu. V tomto videu vás zasvätíme do tajov výroby domácich špagiet.

Farebný svet

Koľko ľudí, toľko chutí a toľko domovov, toľko rôznych štýlov a farieb interiérového dizajnu. Váš kuchynský robot ANKARSRUM ozdobí vašu kuchyňu nielen pre svoj dekoratívny vzhľad, ale aj preto, že farbu stroja je možné prispôsobiť vašej kuchyni.

 

Pozrite sa, koľko odtieňov predávame a zamilujte si ich teraz, pretože viete: Bez ANKY sa dá žiť, ale pečenie a varenie s ňou je oveľa lepšie!

Ak sa vám tento kuchynský zázrak zapáčil, objednajte si ho z našej stránky vo farbe, ktorá sa vám páči!